Про те, що Джим Парсонс, який у січні відверто пояснив, чому покидає "Теорію великого вибуху", та його колега Маїм Бялік, знову зіграють головні ролі у новому серіалі повідомляє видання Deadline.

Читайте також: У США прощаються з серіалом "Теорія великого вибуху", який тривав 12 років

Оскільки за спинами американські актори мають добрячий досвід гри у комедійному жанрі, то в новому проєкті "Карла" також переважатимуть гумористичні сцени. Що цікаво, Парсонс і Бялік виступлять також виконавчими продюсерами серіалу.

Як зазначається у джерелі, "Карла" – це так званий римейк на британську телепрограму "Міранда", яка виходить на телеканалі BBC з 2009 року. У центрі сюжету постане 39-річна жінка (Маїм Бялік), яка має власну котокав'ярню. На відкриття закладу вона витратила всі кошти, які батьки жінки відкладали на її весілля. А Джим Парсонс зіграє університетського друга сміливої героїні, у якого вона давно закохана.

Прем'єра комедійної стрічки запланована на 2020 рік. За словами представників компанії Fox, вони покладають великі надії на проєкт, оскільки в осінньому розкладі каналів довго не було гумористичних серіалів.


Джим Парсонс і Маїм Бялік / IMDb