Найбільше схильні до осінньої депресії Риби, Діви, Тельці та Близнюки, передає 24 Канал. Астрологи кажуть, що цим знакам зодіаку найважче впоратися з складним емоційним станом.

До речі 4 знаки зодіаку, під якими народжуються найспокійніші чоловіки

Риби

Люди, народжені під цим знаком, дуже чутливі та милосердні. Вони нерідко жертвують своїми інтересами заради інших. Завжди намагаються допомогти. І така надмірна самопожертва спричиняє згодом смуток. На це також впливає погода за вікном: коли холодно – почувають себе не дуже.

Риби

Гороскоп для Риб

Цікаво Ці 3 знаки зодіаку залишаться з порожнім гаманцем під кінець вересня: перевірте себе

Діви

Хочуть вберегтися від холодів і морозів Діви. Коли погана погода, вони навіть не хочуть виходити з дому, настільки негативно це позначається на них. Тож осінні дощі та негода значно знижують життєвий тонус Дів та змушують їх впадати у "осінню сплячку".

Гороскоп для Дів

Гороскоп для Дів

Круто Які найкращі риси характеру знаку зодіаку Терези

Тельці

Скільки б сил і енергії не було в Тельців, коли надворі – дощ, калюжі і болото, для них – це катастрофа. Ці люди просто залежні від сонячного тепла та світла. А холод знижує настрій та бажання що-небудь робити.

Гороскоп для Тельців

Гороскоп для Тельців

Вже відомо Постійно сумніваються: які 4 найгірші риси характеру в Терезів

Близнюки

Осінь не найкращим чином впливає на Близнюків. Тому що зазвичай – це активні та продуктивні люди з купою планів, але не в осінню пору. Коли холодно – це пригнічує їх та змушує закриватися в собі. На допомогу можуть прийти спорт і друзі.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків