Для програми "Світське життя" Злата Огнєвіч розповіла, як проводить карантин. Зірка дотримується режиму самоізоляції та залишається вдома. Проте, змінивши напружений графік, їй досить складно тримати себе у формі. Співачка зізналася, що погладшала на два кілограми.

До теми Злата Огнєвіч презентувала ліричну пісню на вірші Андрія Хливнюка: відео і текст пісні

Зірка розповіла, що з початком карантину не одразу змогла налагодити свій режим дня. Вона до 5 години ранку дивилася серіали та документальне кіно й не обмежувала себе в гастрономічному задоволенні, що позначилося на її фігурі.

Я набрала два кілограми. Я не змогла влізти у свої улюблені джинси. І я так собі кажу: "Злато, ми ходимо повз холодильник". Я нічого не купую окрім гречки,
– розповіла Злата Огнєвіч.

Співачка зауважила, що з поверненням тепла планує їздити на власну студію з лівого на правий берег столиці велосипедом. Злата зважилася відмовитися від авто та ліфта, аби тримати своє тіло в тонусі. Крім того, вона стрибає вдома на скакалці та переконує, що така проста вправа допомагає позбутися зайвих кілограмів.

Станом на 12 квітня в Україні клінічно підтвердили 2 тисячі 777 випадків зараження коронавірусом. Одужати від недуги вдалося 89 українцям, проте 83 випадки COVID-19 завершилися летально.