На особистій сторінці в інстаграмі виконавиця Злата Огнєвіч, яка творчістю пропагує любов до себе і свого тіла, опублікувала допис на підтримку протестів проти заборони абортів, які охопили Польщу. Співачка підкреслила, що жінки мають право розпоряджатися своїм тілом, приймати і нести відповідальність за такі рішення самостійно.

Читайте також Вже розбестили дитину: Джіджі Хадід показала подарунки для доньки від зіркових друзів – фото

Я обожнюю дітей, щиро вважаю, що зародження нового життя – це диво, подароване згори, однак є ситуації, в яких жінці необхідно зробити вибір,
– написала Злата Огнєвіч.

Артистка наголосила, що заборона проведення абортів на законодавчому рівні сприятиме появі нелегальних та небезпечних для здоров'я і життя медичних маніпуляцій, які можуть покалічити не одну людську долю.

Що відомо про протести у Польщі через заборону абортів

Вже тиждень в країні тривають масові протести проти рішення Конституційного суду про обмеження абортів навіть у тому випадку, коли існує загроза життю дитини. Попри карантинні обмеження тисячі людей продовжують виходити на вулиці в більш ніж 150 містах і протестувати проти рішення з гаслами "Моє тіло – моя справа", "Думаю, відчуваю, вирішую", "Свобода, рівність, аборт – на вимогу".

Правоохоронці ж досить жорстоко розганяють протестувальників та застосовують сльозогінний газ. До того ж людей затримують та виписують їм штрафи. Більше – читайте тут.