Злата Огнєвіч розповіла про захворювання на особистій сторінці в інстаграмі. Вона опублікувала допис, у якому детально розповіла про перебіг інфекції, а також закликала шанувальників берегти себе.

Читайте також Ілона Гвоздьова з сім'єю захворіла на коронавірус: симптоми та лікування

Злата Огнєвіч про симтоми COVID-19

Артистка розповіла, що відчула щось не добре пізно ввечері. Всю ніч її шию стискало невидиме кільце і в горлі було сильне подразнення. Вона періодично приймала таблетки від ангіни, зазвичай, вони допомагали. Зранку були всі ознаки ГРВІ, тому вирішила прийняти звичайні ліки.

Коли йшла в супермаркет, одягнула маску. Виконавиця вважає, що коли людина захворіла на будь-яку застуду, то обов'язково потрібно носити засоби захисту, щоб не заражати інших.

Ввечері горло раптово перестало боліти. Злата розповіла, що таке було вперше в житті. Тоді вона вирішила зателефонувати татові, оскільки він лікар.

Лікування Злати Огнєвіч

Після розмови з батьком дівчина відправилася в аптеку. Там купила "Дексаметазон" і "Фраксипарин". Це були ліки для полегшення та зняття симптомів. Також у потрійній дозі приймала вітаміни C і D та пила дуже багато теплої води.

Протягом восьми днів Злата самостійно внутрішньом'язово та підшкірно вводила ці два препарати. Вона зізнається, що панічно боїться уколів і перед першим 30 хвилин вмовляла сама себе.

Температури 38.2 була один день. Довелося 3 дні пити антибіотики, оскільки почався інфекційний кашель. Проте зірка зазначає, що антибіотики безсильні проти вірусів і вона не розуміє, для чого вони отруюють організм, призрначаючи ці препарати "про всяк випадок".

На 5-ий день хвороби зникли смак і нюх. Вся їжа була схожа на вологий папір. Також протягом тижня дуже нудило. Через тиждень нюх повернувся частково. Знаменитість поділилася, що тобі всі цитрусові пахли рибою. А через місяць все повернулося на свої місця.

Загалом, це зовсім не страшно. Я говорю про легку форму, якою хворіють 80% інфікованих. Головне – вчасно розпочати лікування і позитивно мислити! Бережіть себе та близьких,
– написала в публікації співачка.