Про це повідомляє The Daily Mail.

Причиною порушення кримінальної справи проти акторки стала купівля та зберігання наркотиків. За інформацією правоохоронців, кокаїн знайшли в речах Роуз Макгавеген під час митного контролю в Міжнародному аеропорту Вашингтона. Наркотики правоохоронці виявили у гаманці знаменитості.

Читайте також: У США зі скандалом затримали голлівудського актора Вінса Вона: деталі інциденту

За словами прокурорів, інцидент стався ще 20 січня 2017 року. Тоді зірка сплатила 5 тисяч доларів застави та вийшла на волю. За цей час правоохоронці знайшли докази винуватості Роуз Макгавеген та готові йти з ними до суду. Водночас акторка заперечує всі звинувачення, стверджуючи, що кокаїн їй підкинули в салоні літака, коли вона відлучилась до вбиральні.

Роуз послідовно заявляє про свою невинність. Ці звинувачення ніколи б не були пред'явлені, якби не її активність щодо захисту прав жінок, знані у всьому світі. Запевняю вас, це виборче переслідування отримає гідну відсіч,
– заявив адвокат акторки Хосе Баез.

Наразі Роуз Макгавеген офіційно висунули звинувачення, коли вона перебувала у штаті Вірджинія. Дата розгляду резонансної справи поки невідома. Якщо провину зірки доведуть, Роуз Макгавеген до 10 років проведе за ґратами.