Про звинувачення голлівудського актора повідомляє видання Daily Mail. Дівчина, яка не стала оголошувати своє справжнє ім'я та представилася як Габбі, оприлюднила шокуючі подробиці в твіттері за шість років після інциденту. Вона зізналася, що їхнє спілкування з Енселом Елгортом зав'язалося напередодні її 17-річчя в додатку Snapchat.

Читайте також Alyosha шокувала заявою: співачку ледь не зґвалтували у 13 років

Зірка фільмів "Винні зірки" та "На драйві" під час першого побачення, яке відбулося після тривалої переписки в мережі, зґвалтував неповнолітню Габбі. Вона зізналася, що Енсел Елгорт змусив її до сексу попри те, що вона ридала від болі й просила цього не робити. Проте актор наполягав на своєму зі словами: "Нам потрібно зламати тебе".

Він не запитав мене, чи хочу я припинити займатися сексом, знаючи, що це мій перший раз, я ридала від болю і не хотіла цього робити,
– розповіла дівчина.


Енсел Елгорт з дівчиною Габбі / Фото Daily Mail

Після цього інциденту Енсел Елгорт пропонував жертві близькість втрьох з її неповнолітніми друзями. Габбі переконує, що цей досвід став для неї справжньою травмою й змусив подумати, що саме таким і повинен бути секс. Вона зізналася, що зараз проходить терапію й лікує посттравматичний стресовий розлад та бореться з нападами паніки.

Дівчина пояснила, що не розповідала про зґвалтування раніше через погрози актора, адже цей інцидент міг зруйнувати його кар'єру. Сам Енсел Елгорт наразі жодним чином не відреагував на скандал.