Аріана виручила за концерт 8 червня в Атланті, штат Джорджія, 250 тисяч доларів та перерахувала їх у фонд. Так, Гранде підтримала жінок у відстоюванні їхніх прав у складні часи, коли влада у декількох штатах США прийняла закони, що відіймає право жінки на переривання вагітності. Про це повідомляє видання People.

Читайте також: Довічне ув'язнення за аборт: в штатах Америки прийняли резонансний закон – зірки протестують

Щедре пожертвування Аріани Гранде сталося в критичний для нас час – в Джорджії і по всій країні політики, які просувають згубні для жінок закони, намагаються заборонити безпечні і легальні аборти. Ми дуже вдячні Аріани за таку тривалу підтримку і відстоювання прав жінок і охорону їхнього репродуктивного здоров'я,
– заявив президент фонду.


Жінки виходять на протести у костюмах з серіалу "Розповідь служниці" / Getty Images

Що відомо про закон проти абортів у США?

Ініціатива у штаті Джорджія отримала назву "закон про серцебиття" і набере чинності 1 січня 2020 року. У законі йдеться про те, що жінкам забороняється переривання вагітності на терміні понад шість тижнів. За порушення жінок навіть можуть покарати на позбавлення волі до довічного ув'язнення і засудити на смертну кару.

Читайте також: Заборона на аборт: акторка Еван Рейчел Вуд закликала зробити вазектомію обов'язковою

Джорджія став четвертим штатом у США, який ухвалив закон. Раніше за подібний законпроект проголосували ще в чотирьох штатах: Кентуккі, Міссісіпі, Луїзіана, Арканзас і Огайо. Натомість в Алабамі сенатори відзначилися особливою жорстокістю: заборонили робити аборт на будь-якому терміні, а жінок каратимуть за переривання вагітності навіть в разі зґвалтування чи інцесту.


Протести у США проти заборони абортів / Getty Images