Дмитро Комаров зустрів зірку з короваєм в аеропорту Бориспіль і повідомив про це на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: За приховану зйомку – смерть: Дмитро Комаров розповів про небезпечну зустріч із наркобароном

Історична подія: в країнах колишнього СРСР серіал "Рабиня Ізаура" був найпершим із закордонних, а тому найпопулярнішим. Рівно 30 років і 3 дні тому, 16 жовтня 1988 року "Ізаура" вийшла на екрани. Це було щось неймовірне: під час показу порожніли вулиці і зупинялося життя. Всі були біля екранів. Я в свої 5 років теж. І ось актриса вперше приїхала туди, де її найбільше любили. Мені дуже приємно, що це сталося через на моє запрошення. Це подарунок від "Світу навиворіт" нашим мамам і бабусям

За словами Дмитра, бразильська суперзірка добиралася з Сан-Паулу майже добу: 12.5 годин до Стамбула, де переночувала, потім у Київ.

"Але сильно не втомилася і прямо зараз збирається гуляти по Києву", – додав Комаров.

Як відомо, Дмитро Комаров запросив Луселію стати героїнею його творчих зустрічей, під час яких він розповідатиме про свою експедицію у Бразилію.


Дмитро Комаров і Луселія Сантос / Instagram

Що таке "Рабиня Ізаура"?Це телесеріал, з великим успіхом показаний по всьому світу і став найбільш продаваною в історії бразильського ТБ теленовелою. Роман "Рабиня Ізаура" був дуже прогресивним для свого часу. По-перше, позитивною героїнею була чесна, нещасна і пригноблена дівчина, а лиходієм — багатий власник плантації цукрової тростини, порочний та аморальний тип. Зазначимо, що у СРСР фільм став першою теленовелою, показаною на телебаченні.