Про нову надзвичайну та ектремальну для життя історію Дмитро розповів на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Дмитро Комаров запросив зірку "Рабині Ізаури" в Україну: фото

Так, напередодні телеведучий опублікував селфі зі звичайним морозивом у ріжку. У коментарях він спитав у шанувальників, на що він чекає. Понад 3000 користувачів почали висувати свої оригінальні ідеї: карнавал, літак, зустріч з цікавим учасником програми та багато інших версій.

Згодом Дмитро Комаров відповів, де він перебував останні три дні та у яких умовах. Зауважимо, що реальність знімку з морозивом далека від яскравих карнавалів. Насправді на фото телеведучий чекає на зустріч з наркобароном.

Я вже знайомий з ним (з наркобароном, – 24 канал) особисто, тому маю право тут сидіти і їсти морозиво. Шеф дав команду нас не чіпати. Якщо прийти без авторизації, то результат буде інший,
– розповів він.

Три дні знімальна група проекту "Світ навиворіт" чекала на інтерв'ю з ватажком наркобізнесу. Фото з морозивом стало єдиним, яке зробив Дмитро. Одразу ж він його опублікував у соціальні мережі.

"Знімати до приходу №1 нам заборонили. За порушення – смерть. Нишком зняти на телефон – найгірша ідея, тому що на виїзді іноді просять показати галерею. За приховану зйомку – смерть", – пояснив Комаров.


Єдине фото, яке зробив Дмитро Комаров у лігві наркобаронів у Бразилії – з морозивом

Також Дмитро описав людей, які проживали у бразилійському лігві наркобаронів.

"Ось дітки грають в футбол і їдять морозиво, в перукарні чепуряться дівчата, а поруч десятки хлопців зі зброєю. Багато в шльопанцях і шортах, у кожного другого величезний годинник під золото, багато з товстезними ланцюгами, а-ля золотими. Так тут модно. Цим хлопцям в середньому 15-35 років – довше прожити виходить не у багатьох. Зазвичай їх вбивають, тому що їх робота – наркобізнес", – зазначив телеведучий.