Про це Комаров повідомив на своїй сторінці в Instagram і опублікував спільний знімок з актрисою.

Читайте також: Дмитро Комаров показав, як "влип" у халепу: фото

Дмитро розповів, що Луселія Сантос ніколи в житті не була в Україні і він вирішив це виправити, запросивши зірку бразильської теленовели відвідати шість міст: Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу. Візит головної акторки "Рабині Ізаури" буде присвячений старту нового сезону тревел-проекту "Світ навиворіт".

Її звуть Луселія Сантос. Вона зіграла головну роль в бразильській новелі "Рабиня Ізаура" і стала суперзіркою в усьому світі. Але найбільше серіал "підірвав" територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли – усі прилипали до екранів. Але в гостях у найвідданіших глядачів вона ніколи не бувала. Ми познайомилися з Луселією Сантос, зняли спецвипуск про її життя і вмовили приїхати в гості,
– розповів Дмитро Комаров.


Луселія Сантос у серіалі "Рабиня Ізаура"

Що таке "Рабиня Ізаура"? Це телесеріал, з великим успіхом показаний по всьому світу і став найбільш продаваною в історії бразильського ТБ теленовелою. Роман "Рабиня Ізаура" був дуже прогресивним для свого часу. По-перше, позитивною героїнею була чесна, нещасна і пригноблена дівчина, а лиходієм — багатий власник плантації цукрової тростини, порочний та аморальний тип. Зазначимо, що у СРСР фільм став першою теленовелою, показаною на телебаченні.