Як відомо, 19 жовтня до Києва завітала бразильська акторка Луселія Сантос. Візит зірки був запланований, адже вона прибула на запрошення українського телеведучого, автора програми "Світ навиворіт" Дмитра Комарова.

Читайте також: Зірка "Рабині Ізаура" вперше прилетіла в Україну: фото

Акторка Луселія Сантос / фото з соцмереж

Бразильська зірка погодилась взяти участь у творчих зустрічах зі своїми українськими прихильниками. Це перший візит Луселії Сантос не тільки до України, але й Східної Європи. Відтак графік акторки досить насичений – упродовж тижня вона побуває у Харкові, Дніпрі, Києві, Ужгороді, Одесі та Чернівцях.

Наразі відбулось три конференції акторки. Під час одної з зустрічей Дмитро Комаров запропонував Луселії Сантос заспівати в дуеті українську пісню "Червону руту". Знаменитість не розгубилась та без вагань почала повторювати слова відомої композиції. У мережі з'явилось ефектне відео виступу акторки, що вже стає вірусним.

Дивіться відео, як Луселія Сантос з Дмитром Комаровим заспівала "Червону руту":

Що таке "Рабиня Ізаура"?
Це телесеріал, з великим успіхом показаний по всьому світу і став найбільш продаваною в історії бразильського ТБ теленовелою. Роман "Рабиня Ізаура" був дуже прогресивним для свого часу. По-перше, позитивною героїнею була чесна, нещасна і пригноблена дівчина, а лиходієм — багатий власник плантації цукрової тростини, порочний та аморальний тип. Зазначимо, що у СРСР фільм став першою теленовелою, показаною на телебаченні.