Як і всі знаменитості, які постали у популярному серіалі "Гра престолів", Мейсі Вільямс не хотіла б прощатись із проектом. Вона розповіла Sky News, що з тривогою очікує на день, коли всі серії фінального 8 сезону вийдуть у світ. Але "все хороше колись має закінчуватись", переконана Мейсі Вільямс.

Читайте також: Зірка "Гри престолів" Софі Тернер зізналася, що їй не дозволяли мити голову під час зйомок

Зірка не оминула популярне питання, чи будуть прихильники саги задоволені від розв'язки "Гри престолів". Мейсі Вільямс зізналась, що завершення серіалу може розчарувати кіноманів.

Це дійсно дивно: коли все відзнято, і щодня наближається час прем'єри останнього сезону, воно досі є частиною мого життя. Я не впевнена, що хтось буде задоволений від фіналу. Ніхто не хоче, щоб це закінчувалося, адже так? Але я дуже пишаюся фінальним сезоном,
– зазначила Мейсі Вільямс.

Водночас акторка дотрималась умов контракту з каналом HBO та не розсекретила деталей сюжету. Відтак всі прихильники "Гри престолів" вже з 14 квітня 2019 року спостерігатимуть, як розвиватимуться події саги в останньому 8 сезоні.

Дивіться тизер 8 сезону "Гри престолів": відео онлайн

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.