Британська співачка FKA Twigs (справжнє ім'я – Талія Дебретт Барнетт) подала позов до Вищого суду Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, стверджуючи, що екскоханий Шая Лабаф застосовував фізичне й емоційне насильство та зумисне заразив венеричною хворобою. Про це пише The New York Times.

Читайте також Роман Ріанни з A$AP Rocky: репер завойовував серце зірки, – ЗМІ

Шая Лабаф бив і душив колишню дівчину

За словами FKA Twigs, зірка "Трансформерів" неодноразово бив і душив її. У позові вона навела один з випадків насильства. Шая Лабаф за кермом автомобіля вимагав артистку зізнатися йому в коханні, інакше він скоїв би ДТП. При цьому актор не мав на меті завдати шкоди собі, адже на ходу розстебнув ремінь безпеки співачки.

Дівчина згадала, що під час життя під одним дахом бойфренд розбудив її посеред ночі та почав душити. Крім того, виконавиця постійно мала синці на тілі, адже чоловік часто різко хапав та стискав її.

Талія Барнетт заявила, що жила в постійному страху, зустрічаючись з Шаєм Лабафом. Дівчина боялась навіть ходити в туалет вночі, адже хлопець міг сприйняти її за злочинця й застрелити. Річ у тому, що актор тримав поруч з ліжком заряджену вогнепальну зброю. Проте не лише страх змусив FKA Twigs мовчати. Попри жорстокість колишнього, вона не хотіла зруйнувати його успішну кінокар'єру.

Шая Лабаф з Талією Барнетт
Шая Лабаф з Талією Барнетт / Фото The Daily Mail

Додамо, що наразі Шая Лабаф жодним чином не прокоментував судовий позов. Однак після оприлюднення моторошних фактів зізнався, що вчинив багато поганого через алкоголізм та агресію, тому публічно "просить вибачення у тих, кого образив".

Нагадаємо, що до однорічного роману з FKA Twigs Шая Лабаф був одружений. Шлюб з колегою Мією Гот тривав лише 2 роки. Зірка "Трансформерів" заявляв, що дружина була неймовірною дівчиною, однак він дуже швидко закрутив новий роман з Талією Барнетт.