Ще в січні 2020 року в ЗМІ з'явились чутки, що після розставання з мільярдером із Саудівської Аравії Хассаном Джамілем Ріанна закрутила роман з репером A$AP Rocky (справжнє ім'я – Ракім Майерс). Однак дружба між артистами переросла в кохання лише нещодавно. Як інформують джерела видання Us Weekly, зустрічатись зірки почали влітку.

До теми Ріанна зустрічається з репером A$AP Rocky, – ЗМІ

Інсайдери переконують, що реперу A$AP Rocky довелось поборотися за почуття Ріанни та завойовувати її серце, адже він закохався у знамениту подругу ще кілька років тому. Після років дружби та численних співпраць співачка все ж відповіла взаємністю.

За це літо все змінилося. З того часу вони почали зустрічатися,
– повідомляють джерела.

Видання People також дізналось деталі роману Ріанни з A$AP Rocky. Джерела журналу стверджують, що закоханим комфортно разом, тому останні кілька тижнів вони нерозлучні. Репер підтримує кохану, йому близькі погляди артистки на благодійність.

"Вони завжди чудово проводили час одне з одним. У них дуже багато спільного. Ріанні подобається ставлення коханого до благодійності. A$AP Rocky щедрий, як і сама Ріанна. Багато відгукуються про нього як про хорошого хлопця", – інформують інсайдери.

Нагадаємо, що приводом для нових чуток про роман Ріанни з A$AP Rocky стала спільна поява зірок за обідом з друзями в одному з готелів Нью-Йорка. Крім того, в липні цього року співачка залучила A$AP Rocky до зйомок нової чоловічої лінійки власного бренду Fenty Skin.