Про стосунки Ріанни з репером A$AP Rocky (справжнє ім'я – Ракім Майерс) виданню People розповіли джерела, близькі до пари. Приводом для нових чуток про роман стала спільна поява артистів за обідом з друзями в одному з готелів Нью-Йорка цих вихідних.

До теми Ріанна закрутила роман з репером A$AP Rocky, – ЗМІ

Роман Ріанни з репером A$AP Rocky

Варто наголосити, що вперше про нову зіркову пару заговорили в січні цього року після розставання Ріанни з мільярдером із Саудівської Аравії Хассаном Джамілем. Причиною для розриву трирічного союзу нібито стала консервативна родина хлопця. Тоді в ЗМІ подейкували, що співачка швидко закрутила новий роман з давнім другом репером A$AP Rocky. Однак інсайдери стверджують, що кохання зародилось між зірками лише зараз.

Цікаво, що ще в липні Ріанна залучила A$AP Rocky до зйомок нової чоловічої лінійки власного бренду Fenty Skin. Вони дали кілька спільних інтерв'ю GQ та Vogue.

Це не перша співпраця артистів, адже репер виступав з Ріанною 2013 року в рамках світового туру зірки Diamond, а вона своєю чергою знялась у кліпі A$AP Rocky під назвою Fashion Killa. Вони також з'являлись разом на червоних доріжках і модних показах, однак тоді лише в статусі друзів.