Про це він розповів у шоу Девіда Теннанта, передає People. Джим Парсонс зізнався, що перед закриттям серіалу почувався виснаженим і вже тоді знав, що не підпише контракт на 13 і 14 сезони. На рішення повпливав насичений графік актора і проблеми в особистому житті.

Цікаво Культовий фільм "Брудні танці" матиме продовження: хто з акторів повернеться до своїх ролей

Джим Парсонс приїжджав на зйомки до Нью-Йорку. Там він грав і у виставах Бродвею. Актору доводилось виходити на сцену та усміхатись, коли вдома помирав його собака, який жив з ним упродовж 15 років.

Це був складний шлях, як ви можете собі уявити… Він просто мав такий поганий вигляд, і я так втомився, що просто почав плакати. Я подумав: "Цей собака помре, поки я буду на роботі". І мені так було погано,
– розповів Джим Парсонс.

Вже наступного вечора після цього собака актора переніс складний напад. Джим Парсонс вирішив усипити його.

"Найстрашніший момент настав у наступні кілька днів, тому що я відчував себе так, наче стояв на краю прірви. Я був на суботній виставі і все думав: "Я не знаю, як дограю до кінця цього спектаклю". Я був просто розбитий. Я вийшов на уклін, у мене було ще одне шоу тієї ночі, послизнувся і зламав ногу!" – згадав Джим.

Саме ці події повпливали на актора. Лежачи вдома з переломом, Джим Парсонс ствердно вирішив змінити усе у своєму професійному житті. І хоч "Теорія великого вибуху" була для актора особливим проєктом, а його колеги стали рідними за час зйомок, він все ж вирішив піти з шоу. Продовжувати серіал без харизматичного Шелдона Купера не стали, тому серіал обірвався на 12 сезоні.

"У мене був момент ясності, який, я вважаю, дуже пощастило мати: "Не продовжуй цю гонитву". Розумієте? "Використай цей час, щоб озирнутися", – я це зробив. Я подумав: "Я повинен зробити цей крок", – додав Джим Парсонс.