Знаменитість поділилася одкровенням із журналістами програми "Життя відомих людей", пише tsn.ua. Нещодавно вона вдруге стала мамою, а тепер наважилася розповісти, що 2 роки тому її вагітність вже переривалася.

Читайте також Це найстрашніше: Валерій Харчишин вперше розповів про втрату дитини

Анна вже 11 сезонів знімається у популярній стрічці "Одного разу під Полтавою". Саме там, на знімальному майданчику, вона познайомилася з теперішнім чоловіком, продюсером Олександром Божковим. Закохані одружилися і незадовго після цього у них народився син Гліб.

Та у її творчості є період, про який вона не хоче згадувати. Це стосується ролі у стрічці "Свінгери", яка також користувалася чималим попитом серед українських глядачів. Під час зйомок Саліванчук дізналася, що вдруге вагітна. Ця новина була надзвичайно радісною для сім'ї, адже акторка з чоловіком мріяли про чергове поповнення у родині. Проте знаменитості не вдалося виносити дитину.

Анна Саліванчук
Анна Саліванчук з чоловіком і дітьми / Instagram / @salivanchuk.anna

Анна Саліванчук про втрату дитини

Дізнавшись про вагітність, Анна відмовилася від багатьох проєктів. Вона сказала, що очікує на дитину і не може грати перед камерами. Проте навіть не здогадувалася, що буде далі.

На 15 тижні у мене завмер плід. Я відмовилася від проєктів, а потім залишилася і без дитини, і без роботи. Це була пустота, страх,
– поділилася зірка.

Впоратися із цим станом допомогли коханий, син та сцена. Саме з ними Анні вдалося відновити сили та жити далі. Сцена завжди рятувала її. У той день, коли акторка дізналася про те, що її дитина загинула, вона вийшла на сцену, не сказавши колегам і режисеру жодного слова. Посеред вистави Саліванчук не змогла стримати сліз і заплакала.

Добре, що за роллю це виправдано, бо я переживала свою драму. Тоді грала персонажа Оксану. Проте ніхто з колег по сцені не зрозумів, що трапилося, бо я ніколи в цьому місці не плакала. Пішла за лаштунки, не могла зупинити сліз. Мені було важко і ніхто не розумів, що відбувається,
– розповіла знаменитість.

Анна змогла вистояти і тепер поділилася з шанувальниками особистою драмою. Після цього випробування вона знає – все можна пережити.

Анна Саліванчук
Акторка Анна Саліванчук / Instagram / @salivanchuk.anna