Австралійська акторка Клер Холт, що популярна завдяки ролям у серіалах "Щоденники вампрів" та "Первородні", стала мамою вдруге. Щасливу новину Клер повідомила в своєму інстаграмі вчора, 13 вересня.

До слова Алек і Гіларія Болдвін показали неймовірні фото новонародженого малюка

32-річна акторка Клер народила дівчинку. Її назвали Еллою. Знаменитість поділилась цікавим фактом: пологи тривали 27,5 годин.

Вона тут. Наша солодка дівчинка Елла. Після 27,5 годин пологів, вона увірвалась в цей світ і заполонила наші душі. Ми дуже вдячні за здорове малятко і вже не можемо дочекатися її знайомства зі старшим братом,
– написала акторка під фото.

На світлині матуся ніжно тримає дівчинку на руках та цілує її. У коментарях Клер привітали з народженням дитини: "Вітаємо!", "Так пишаюся", "Красиві дівчатка", "Ви прекрасні", "Я така щаслива за вас двох".


Клер Холт з новонародженою Еммою / Instagram / @claireholt

Нагадаємо, Клер Холт вже два роки одружена з бізнесменом Ендрю Джоблоном. Це її другий шлюб після невдалого союзу з телепродюсером Меттью Капланом. У Клер 2018 року стався викидень, однак у березні наступного року народився син Джеймс. Тепер у нього буде молодша сестричка.