Лілі Рейнхарт, 23-річна акторка, яка грала роль Бетті Купер в серіалі "Рівердейл" першою зізналась про її стан. В інтерв'ю журналу Elle дівчина розповіла, що останні місяці були найважчими за все її життя: вона перебувала у важкій депресії.

Цікаво Майлі Сайрус натякнула, чому розійшлась з Коді Сімпсоном

Я не бачила світла в кінці тунелю, думала, що помираю. Не було іншого шляху, як пройти крізь нього. Мені часто доволилось бачити, як люди, які переживають душевну біль, заглушують порожнечу наркотиками, сексом, алкоголем. Я вибрала інший шлях, не втікала, а подивилась болю прямо в його обличчя,
– розповіла акторка.


Лілі Рейнхарт та Коул Спроус / Instagram / @lilireinhart

Вчора, 19 серпня, 28-річний Коул Спроус, який грав роль Джаґхеда Джонса, вирішив прокоментувати стосунки з Лілі в інстаграмі. Там він опублікував її фото і підтвердив, що пара розійшлась.

Спочатку я з Лілі вирішили розійтись в січні, потім остаточно прийняли рішення про це в березні. В мене був неймовірний досвід! Я завжди відчуватиму себе щасливим і вдячним за те, що мав шанс закохатися,
– написав актор.

Також Коул повідомив, що скоро на екрани вийде фільм за участі Лілі.

Що відомо про стосунки Коула Спроуса та Лілі Рейнхарт

  • Пара познайомилась на зйомках серіалу "Рівердейл". В березні вони вперше показались разом на Met Gala 2018 року.
  • Згодом почались чутки про проблеми в їхніх відносинах. Про те, що вони не разом, натякали їхні спільні колеги, однак тільки нещодавно вони обоє підтвердили розставання.
  • Лілі не зазначила причину такого повороту у стосунках, та сказала, що відчувала себе зрадженою.