Карантин значною мірою вплинув на культурну індустрію. Театри були зачинені, а підготовка усіх вистав призупинена. Тривале перебування акторів на самоізоляції багатьох змусило сумувати за роботою. Не стала винятком і Лілія Ребрик. Тепер, коли вона повернулася до улюбленої роботи, з радістю ділиться з шанувальниками яскравими моментами. Зокрема, на особистій інстаграм-сторінці показує свої театральні образи.

Читайте також Лілія Ребрик поділилася яскравими фото з першої театральної вистави після тривалого карантину

На новому фото, яке з'явилося в мережі, Лілія позує разом із колегою, актором Олексієм Вертинським. Вони обоє усміхаються, адже мають чудовий настрій перед початком вистави "Ревізор".

Сценічний look Лілії Ребрик

На сцену театру Лілія Ребрик вийде в оригінальній жовтій сукні в підлогу. Її шию прикрашає великий жовтий бант з фатіну. Волосся зібране у хвіст зверху. На обличчі акторка зробила макіяж із акцентом на очах та сяючою помадою на губах.

Лілія вкотре показала, що у будь-якому вбранні жінка може виглядати бездоганно. Вона не боїться експериментувати із одягом і часто з'являється перед прихильниками не лише у розкішних та стильних сукнях, а й приміряє екстравагантні вбрання.

Лілія Ребрик та Олексій Вертинський / Instagram / @liliia.rebrik