Знаменитість, як завжди, оприлюднила світлини на особистій інстаграм-сторінці. Саме там зірка завжди ділиться з шанувальниками яскравими фото, розповідає про творче та особисте життя, сімейні моменти.

Читайте також Лілія Ребрик підкорила мережу пристрасним фото в обіймах чоловіка

Лілія Ребрик безсумнівно є однією із найвідоміших акторок в українському шоу-бізнесі. Вона постає перед глядачами телебачення та прихильниками театру у різноманітних образах, не боїться перевтілюватися у різних персонажів та експериментувати з ролями.

Перша вистава в театрі після карантину

Після тривалого карантину заклади культури все-таки відкрили і шанувальники театральної творчості вже можуть насолоджуватися виставами. Так, у профілі Лілії з'явилося декілька світлин, де вона показала свою героїню у новій виставі та позувала поруч із колегою Ірмою Вітовською.

У дописі Ребрик подякувала глядачам, які відвідали виставу, за зустріч. Вона зізналася, що дуже скучила за ними, за атмосферою, яка панує в театрі, за сценою. Проте виступ відбувся за правилами нових реалій. Зал не був заповнений, люди сиділи через одного, в масках. Все це – дотримання карантинних вимог, оскільки коронавірусна хвороба досі активно поширюється у світі.

Щиро дякуємо за емоції, за сміх, за сльози, за оплески. Початок є… Які у вас настрої? Готові ходити в театр?
– запитала Ребрик у підписників.

Для перегляду фото гортайте праворуч