Як відомо, Джиммі Беннет звинуватив акторку Азію Ардженто в сексуальних домаганнях. за словами жертви, стало це у 2013 році, коли хлопцю було 17 років. Згодом Беннету виплатили компенсацію в розмірі 380 тисяч доларів. Акторка спростувала заяву Беннета, назвавши її сфабрикованою.

Читайте також: ЗМІ опублікували фото оголеної Азії Ардженто з неповнолітнім

Після коментаря Азії Ардженто чоловік вирішив теж зробити заяву у ЗМІ. Джиммі Беннет пояснив, чому він 5 років мовчав та не розповідав про розбещення, передає The Times.

"Спершу я думав завершити цю справу в приватному порядку і не висловлюватися з приводу людини, що заподіяла мені шкоду. Але моя травма знову далася взнаки, коли вона (Азія Ардженто, – ред.) сама себе стала виставляти жертвою. Я не робив жодних публічних заяв, бо мені було соромно і страшно ставати предметом публічного обговорення. До того ж, я не думав, що люди повірять хлопцю-підлітку, який пережив таке", – заявив Джиммі Беннет.

За словами хлопця, він мав намір звернутись до правоохоронців ще в листопаді 2017, коли Азія Ардженто подала гучний позов проти хтивого продюсера Гарві Вайнштейна. Проте, мабуть, отримана чимала сума змусила хлопця не розголошувати скандальної інформації.

Нагадаємо, у кінці 2017 року Азія Ардженто однією з перших розповіла про сексуальні домагання кінопродюсера Гарві Вайнштейна. За словами актриси, в 1997 році він примушував її до сексу в готелі у Франції. Згодом вона стала однією з активісток руху #MeToo, з якого почалася масштабна кампанія проти домагань.