Прима Національного театру опери та балету, а з липня цього року директорка Київського державного хореографічного училища Катерина Кухар розсекретила свою зарплату та розповіла про розруху в закладі виданню Elle.

Читайте також Танці з зірками 2020: хто стане четвертим суддею в 3 ефірі

Жінка зізналась, що викладачі в училищі мають мізерну зарплатню. А це призводить до відсутності мотивації працювати й покращувати рівень навчання.

Моя директорська зарплата становить шість тисяч гривень. От уяви, враховуючи мої звання, вислугу років, стаж, я перейшла на півставки в Національному оперному театрі, щоб тут отримувати шість тисяч. Як ми можемо говорити про зацікавленість працювати викладачем?
– наголосила танцівниця.

Кухар стверджує, що так ми вб'ємо бажання викладати в майбутнього покоління. І така посада в майбутньому не буде престижною, а навпаки. Тому її основне завдання зараз – це створювати хороші умови для навчання студентів. Адже, за словами балерини, проблем в училищі немало.


Катерина Кухар зі студентами / Elle.ua

Катерина заявила, що студенти вчаться у розрусі й вони не можуть користуватися тими душовими та санвузлами, котрі є в закладі. "Як ми можемо прищеплювати дітям найгарніше мистецтво, найніжніше та трепетне, коли досі спрацьовує теорія розбитих вікон?".

Танцівниця також порівняла необхідність хороших умов з вихованням дитини. Якщо вона йде по вулиці і бачить тільки сміття навколо, то й сама почне розкидувати фантики від цукерок, бо подумає, що так і повинно бути.