Як відомо, вчора, 8 жовтня, Віктор Павлік повідомив, що у його 19-річного сина Павла діагностували рак хребців. Артист одразу звернувся до медиків, які прооперували хлопця. Хірургічне втручання пройшло успішно, відтак співак має намір боротись за життя сина в Ізраїлі.

Читайте також: У сина Віктора Павліка діагностували рак: артист звернувся до небайдужих за допомогою

Після операції хлопець має пройти курс лікування в Ізраїлі. Для цього потрібно близько 200 тисяч доларів, що становить понад 5 мільйонів гривень. Така сума є непосильною для Віктора Павліка, тому артист звернувся до шанувальників підтримати його в цю складну хвилину.

"Йому зробили операцію в інституті нейрохірургії – була пухлина в області хребця десь між лопаток, ближче до шиї. Пухлина вже почала роз'їдати кісткову тканину. Цей матеріал віддавали на аналіз до трьох лабораторій – всі показали одне й те саме. Він зараз на візку, не ходить, хоч після операції покращення є. Це така хвороба, яку треба лікувати за кордоном, а це сотні тисяч доларів. Поки що чіткої суми немає", – наголошує батько.

В інтерв'ю ТСН Віктор Павлік розповів, як дізнався про хворобу сина.

Якийсь час почали в нього німіти ноги, і з кожним днем все більше та більше. І за тиждень його, як кажуть, просто "скосило" – відмовили ноги. Його шпиталізували. Звичайно, діагноз дали не одразу, бо робили аналізи. Десь одного дня, коли я його відвідував, він сказав, що ніг зовсім не відчуває,
– повідомив артист.

Крім того, співак сказав, якщо на лікування сина витратить не всі отримані кошти, все, що залишиться, віддасть на благодійність. Віктор Павлік дякує усім небайдужим, хто допомагає та підтримує його сім'ю.

"Люди підтримують дуже та шлють, хто скільки зможе – хто 100, хто 50, хто тисячу, хто 5 тисяч, хто 20 тисяч гривень висилає. Це дуже приємно, мене розпирає гордість від того, що в мене є такі люди, які до мене так добре ставляться. Я вдячний безмежно", – додає він.

Картка ПриватБанку для переказів у гривні:
5168 7573 0016 2874
Павлик Віктор Франкович

Хто такий Віктор Павлік?Відомий український співак, Народний артист України. Пік його популярності припадає на 90-ті роки, коли співак записав пісні "Ти подобаєшся мені" та "Шикидим". У Віктора Павліка є троє дітей: сини Олександр та Павло і донька Христина.