Перший чоловік легендарної артистки Брітні Спірс прокоментував скандал довкола опікунства над колишньою дружиною. В інтерв'ю для видання Us Weekly він зізнався, що його почуття до зірки не згасли й він готовий спробувати побудувати стосунки спочатку, якщо б сама співачка цього хотіла. Проте опікунство над нею унеможливлює будь-який роман.

До теми Брітні Спірс вимагає усунути батька Джеймса з посади опікуна: шокуюча заява

"Якби нам дали ще один шанс, і вона була б не проти, я б спробував. Я, безумовно, її люблю, але мені треба рухатися далі", – зазначив Джейсон Олександр.

38-річний чоловік був серед учасників акції #FreeBritney в Лос-Анджелесі, яка відбулась вчора, 20 серпня. Попри розлучення 16 років тому він досі спілкується з Брітні Спірс й запевняє, що вона готова нести відповідальність за себе сама. Опікунство лише ускладнює її стосунки з друзями та дітьми – 14-річним Шоном і 13-річним Джейденом.

Я б хотів повернутися в її життя так чи інакше, але все ускладнює питання з опікунством. Якби між нами ще були почуття, ми б побачили, куди вони могли привести, але цього не сталося,
– поясний ексчоловік Брітні Спірс.

Зазначимо, адвокат співачки днями заявив у суді, що знаменитість категорично проти того, щоб батько Джеймс знову став її опікуном. Натомість Брітні Спірс хоче, аби цю роль отримала її менеджерка Джоді Монтгомері. Проте Джейсон Олександр зізнався, що в особистих розмовах колишня запевняла, що більше не хоче бути під опікою.


Брітні Спірс з першим чоловіком Джейсоном Олександром / Фото: Splashnews

До теми Рух #FreeBritneySpears: що не так з опікунством над співачкою

Нагадаємо, що Брітні Спірс та Джейсон Олександр були друзями з дитинства й одружились 2004 року в Лас-Вегасі. Проте їхній шлюб тривав всього 55 годин. Проте після розлучення вони зберегли теплі стосунки. Ексчоловік також висловився про теперішнього обранця співачки 26-річного тренера Сема Асгарі. Він переконаний, що зірка його дійсно кохає.

"Я його не знаю. Він має такий вигляд, як ніби він у гарній формі, але і я теж в гарній формі, так що браво йому. Він набагато молодший за мене. У нього є прекрасна можливість спілкуватися з Брітні, і я думаю, що вона має до нього якісь почуття", – прокоментував Джейсон Олександр.