Згідно з документами, що отримало видання Us Weekly, 17 серпня адвокат Брітні в суді Лос-Анджелеса заявив, що вона категорично проти того, щоб батько Джеймс знову став її опікуном.

Читайте також Батько Брітні Спірс вперше прокоментував скандал довкола опікунства над донькою

Зірка також вимагає передати право розпоряджатися своїм майном Джоді Монтгомері. Остання стала опікункою Брітні минулого року, після конфлікту Джеймса з одним з внуків. Однак, суд на початку 2020 року знову визнав артистку недієздатною.

Ні в якому разі не відмовляючись від опікунства в майбутньому, вона хоче, щоб призначення міс Монтгомері опікункою стало постійним,
– заявив адвокат.

Суд щодо подання адвоката Брітні Спірс має відбутися сьогодні, 19 серпня.


Брітні Спірс з батьком / Instagram / @britneyspears

Що відомо про опікунство над співачкою?

  • Після розлучення з Кевіном Федерлайном, у житті Брітні настали важкі часи. Вона зізнавалась у вживанні наркотиків, побрила голову після смерті тітки.
  • У дівчини почались психічні розлади, через це її батько Джеймс Спірс взяв на себе опікунство над співачкою. Це сталось у 2008 році.
  • Незважаючи на велику кількість концертів, вихід альбомів, опікунство над нею та права розпоряджатися майном Брітні все ще належало її батьку.
  • З 2010 року її фанати поширюють хештег #freebritney, зсилаючись на те, що опікунство незаконне. На початку серпня Джеймс Спірс заявив, що весь цей рух почали любителі конспірологічних історій.

Детальніше про всю історію Брітні Спірс читайте тут.