10 листопада в Україні пройшов один з найбільш цікавих випусків "Танців з зірками 2019". Все тому, що учасники повинні були підготувати до прямого ефіру дві постановки, одну з яких виконали під спів українських співачок. Зокрема, допомагати зірковим парам зголосились Джамала, Ассоль (katya), Надія Мейхер та Альона Вінницька, гурт "Время и Стекло", Тіна Кароль. Однак виступ попдіви чи не найбільше вразив прихильників проєкту.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 12 випуск: якими постановками вражали учасники у чвертьфіналі шоу

Наразі мережу заполонили ефектні фото Тіни Кароль з чвертьфіналу "Танців". Перед глядачами співачка постала у широких джинсах-бойфрендах, білому топі та накидці з лаковими вставками. Брутальності її образу додала перука з коротким волоссям та макіяж з акцентом на червоні губи. Окрім цього, Тіна Кароль вийшла на сцену не у витончених туфлях чи босоніжках на підборах, а в масивних кросівках, що також приголомшило її прихильників.

Такий образ Тіна Кароль вже приміряла у 2011 році, тому обрала саме його для виконання пісні "Зачем я знаю". Під емоційний трек виступили Ксенія Мішина та Євген Кот. Зіркова пара зізналась, що хоче зробити особливий виступ, який буде не менш якісним, аніж трек Тіни Кароль. І це учасникам вдалось: їхній фрістайл викликав захват у Григорія Чапкіса.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 12 випуск: яка пара пішла з проєкту у чвертьфіналі

"Танці з зірками 2019" 12 випуск: дивитись онлайн – виступ Тіни Кароль, Євгена Кота та Ксенії Мішиної