Катя та Юрій досі не показали обличчя свого сина публіці. Вони часто діляться милими моментами, проте Іан на фото завжди зображений, позуючи боком або спиною до камери. На особистій інстаграм-сторінці Горбунов вкотре поширив чарівну світлину, яку зробили під час осінньої фотосесії.

Читайте також Катя Осадча без макіяжу похизувалась подарунком від чоловіка з нагоди 37-річчя – миле фото

Зіркові батьки обожнюють свого малюка. На карантині вони увесь час проводили із ним, разом відпочивали та насолоджувалися кожною миттю. Пара часто бере Іван у подорожі, влаштовує сімейні вечори у заміському будинку. Нещодавно вони троє позували у фотосесії на тлі неймовірно красивих осінніх пейзажів.

Сімейна фотосесія Осадчої та Горбунова

Катя Осадча постала перед камерою в елегантній червоній сукні, з вишуканою зачіскою та красивим макіяжем. Її коханий позував у чорних джинсах та білій сорочці, а Іван – стильній сорочці в клітинку та штанах. Сім'я мала чудовий вигляд, а образи гармонійно поєднувалися із атмосферою та місцем зйомки.

На обличчях Юрія та Каті сяють усмішки. Вони щасливі спостерігати за синочком, який швидко росте і щоразу радує їх. На фото зіркові батьки спостерігають за тим, як Іван намагається досягти гілочку дерева, будучи у тата на руках.

"Привіт, осене! Ти – чудова!", – написав у дописі Горбунов.


Катя Осадча та Юрій Горбунов з сином Іваном / Instagram / @gorbunovyuriy