Як передає 24 канал, наразі зйомки "Скаженого весілля 3" завершились. Створення фільму відбувалось у час пандемії коронавірусу, а тому автори проєкту змушені були врахувати чимало нюансів. Та це аж ніяк не повпливало на саму комедії, в чому переконує Юрій Горбунов.

Дивіться також Зйомки "Скаженого весілля 3" завершились: кумедні фото та цікаві деталі

За словами актора, представники "Скаженого весілля 3" зробили все для того, щоб фільм не перетворився на безглузде самоповторення, як це буває з популярними франшизами. А тому на глядачів чекає і справді захопливий та динамічний сюжет, від якого складно буде втримати сміх.

"Світ "Скаженого весілля" живий та динамічний, його герої – справжні, тому часто їхні характери самі диктують якісь сюжетні повороти. А завдання наших талановитих сценаристів – відчути, вхопити й донести це до глядача. Тому так, готуємо дуже багато сюрпризів! Деякі з них розкриємо зараз, але з головними зустрінетесь у кіно!" – зазначив Юрій Горбунов.

Відомо, що у стрічці глядачі побачать актора в ролі тамади Назарія Запухляка, а тому на глядачів чекає і справді багато курйозних моментів.

Чого чекати від "Скаженого весілля 3"

За сюжетом комедії, минуло 4 роки від попереднього "Скаженого весілля". Родина Середюків намагається вжитись, а головний герой Василь має надію, що його наймолодший син обере для себе в дружини українку та зіграє традиційне наше весілля.

Однак очікування батька знов розходяться з вибором дітей. Захар Середюк приводить на знайомство з батьками свою наречену – красуню Раду. Дівчина є донькою циганського барона, а тому на глядачів чекатиме курйозна підготовка до весілля та чергова спроба Василя Середюка зруйнувати такі стосунки. Окрім цього, чоловіку доведеться шукати компроміси з новими родичами та врахувати їхні весільні традиції.

Головні ролі у комедії "Скажене весілля 3" отримали: Катерина Файн, В'ячеслав Хостікоєв, Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Арам Арзуманян, Потап, Позитив, Надія Мейхер, Анна Трінчер, Олег Винник.