Юлія Саніна поспілкувалася з Раміною Есхакзай для програми "Ходят слухи". Виконавиця поділилася враженнями від "Танців з зірками", розповіла про осбисте життя, а також поділилася, які стосунки у неї з Тіною Кароль.

Читайте також Це лицемірно: Саніна прокоментувала поведінку Дімопулос у фіналі "Танців з зірками"

Юлія Саніна про спілкування з Тіною Кароль

Тіна Кароль вперше за історію проєкту вийшла на паркет "Танців з зірками" для того, щоб підтримати пару Юлії Саніної та Дмитра Жука. Артистки почали тепло спілкуватися після презентації дуетної пісні "Вільна". Під час проєкту Тіна постійно підтримувала колегу. Раніше вона не виокремлювала нікого з учасників, проте цей сезон став особливим.

Саніна зізналася, що коли організатори запропонували Тіні виступити, то не знали, чи вона погодиться.

Ввечері я отримала повідомлення від Тіни, у якому вона сказала, що готова тренуватися. Тоді я вкотре була в захваті від цієї дівчини. Вже у вівторок, через день після прямого ефіру, вона репетирувала з нами танець. Щодня по декілька годин була у хореографічному залі, приділяла увагу цьому номеру,
– поділилася Юлія.

Щодо дружби, то Саніна зазначила, що, на її думку, у дівчат з таким насиченим графіком, як у неї та Тіни майже немає подруг.

Зустрітися, виділити час, щоб випити каву – нереально,
– поділилася артистка.

Саніна розповіла, що Тіна була у неї в гостях, проте приходила по роботі. У Юлії є власна домашня студія звукозапису і потрібно було дещо записати для альбому Кароль. Тоді вони при нагоді випили каву. Саніна також гостювала у колеги один вечір. Тоді вони репетирували номер для "Танців з зірками".

Інтерв'ю Юлії Саніної: дивіться відео онлайн