Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна дала відверте інтерв'ю програмі "Ходят слухи". Вона розповіла про своє ставлення до конкурентки Санти Дімопулос, яка у прямому ефірі зявила, що віддає їй кубок переможниці.

Читайте також Не вистачає найелементарнішого: Юлія Саніна зізналась, за чим сумує

Юлія Саніна про Санту Дімопулос

Саніна поділилася, що той момент, коли Санта віддала їй кубок переможниці, був принизливим. Артистка наголосила, що якби Дімопулос вважала її рівноцінною суперницею, то так би не вчинила і прийняла її друге місце, поважала його.

Знаючи, що відбувалося за лаштунками, як сильно її команда бажала цієї перемоги, говорити про те, що їй не потрібне перше місце – це лицемірно,
– заявила Юлія.

Вона зізналася, що, коли Санта передала їй кубок, то хотілося втекти. Саніна прийняла своє друге місце і їй не потрібні чужі нагороди. Юлія поділилася, що шкода лише через це, що вона дуже вірила в перемогу, вірила, що це реально і закликала вірити своїх шанувальників.

Фіналістка наголосила, що канал, організатори абсолютно чесно порахували усі голоси. За Санту глядачі справді голосували більше, а вони з Дмитром зайняли почесне друге місце.

Інтерв'ю Юлії Саніної: дивіться відео онлайн