Нещодавно закінчився 4 сезон легендарного шоу "Танці з зірками". Він завершився перемогою одразу ж двох пар, адже переможниця Санта Дімопулос віддала кубок своїй суперниці – Юлії Саніній. Звісно, що для результатів суперфіналу всі учасниці доклали немало зусиль.

До теми Прийняла рішення спонтанно: Санта Дімопулос пояснила, чому віддала кубок Юлії Саніній

Українська рок-зірка та співачка Юлія Саніна поділилась в коментарі виданню НВ про те, чого їй зараз дуже бракує. Переможниця "Танців" розповіла, що їй шалено не вистачає відпочинку, як морального, так і фізичного.

Після 3,5 місяців проєкту "Танці з зірками" мені не вистачає найелементарнішого – відпочинку. Дуже хочеться відпочити як фізично, так і морально,
– зізналась Юлія Саніна.

Артистка додала, що їй також хочеться зараз побільше спокою і сімейного тепла. "Тренуватися шість днів на тиждень по вісім-десять годин, а потім у прямому ефірі щонеділі переживати стрес і емоційне збудження – це дуже виснажує", – додала співачка.

У зв'язку з цим, вона знайшла в собі сили вже наступного дня після суперфіналу відкрити комп'ютер і замовити путівку на море. Тому Юлія Саніна після 3,5 місяців праці над собою та постійних тренувань, нарешті відпочине.