10 вируск "Танців з зірками" став справжнім випробуванням для багатьох танцівників. Учасникам довелося вивчити нові постановки за тиждень з іншими партнерами, що створило певний дискомфорт та змусило докласти більших зусиль, аніж завжди. Тепер учасниками діляться своїми враженнями у соцмережах. Зокрема, відповідний допис вже опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі Юлія Саніна.

Читайте також "Танці з зірками 2020" 10 випуск: містичні перевтілення учасників у вечір Геловіну

Вечір Геловіну на "Танцях з зірками" був по-особливому напруженим. Глядачі побачили своїх улюбленців у зовсім іншому складі, проте кожна постановка була справді вражаючою і розбурхала ажіотаж серед аудиторії.

Зокрема, протистоянням ангола і демона вразили Юлія Саніна та Ілля Падзіна. Пара станцювала бездоганний ф'южн, який викликав захоплення не лише в глядачів, а й в суддів. Після тріумфального виступу артистка вирішила поділитися своїми враженнями.

"Який жахливо прекрасний вечір був вчора! Іллє, дякую тобі за чудовий танець добра і зла. Дмитре Дікусаре, дякую за випробування, яке ми пройшли разом. У нас все вийшло! Дякую команді "Танців з зірками" за такий красивий геловінський бал. Було талановито! І дякую всім, хто вболіває та голосує за нашу з Джитром Жуком пару. Ми вас не підведемо", – написала під роликом Юлія.

"Танці з зірками 2020" 10 випуск: дивіться онлайн – виступ Юлії Саніної та Іллі Падзини