Фіналістка "Танців з зірками" Юлія Саніна стала гостею нового випуску програми "Ходят слухи". Виконавиця розповіла про ставлення до "російських гастролерів" та пояснила, чому гурт The Hardkiss за жодних умов не стане гастролювати Росією, поки країна-агресор не змінить свою політику.

Читайте також Це лицемірно: Саніна прокоментувала поведінку Дімопулос у фіналі "Танців з зірками"

Юлія Саніна про концерти в Росії

Фронтвумен зізнається, що гурт The Hardkiss має потужну підтримку фанів, у тому числі слухачів з Росії. Прихильники часто приїжджають на концерти в Україну та передають співачці квіти, однак гастролювати країною-агресором колектив не планує.

Таким чином ми показуємо, що ми проти того, що відбувається. Як тільки це припиниться, ми будемо щасливими. Але з такими політичними умовами, я не уявляю, як я буду їхати посміхатися, дарувати радість, розважати і показувати, що все класно, – наголосила Юлія Саніна.

Артистка переконана, що публічна демонстрація артистами своєї громадянської позиції наштовхуватиме публіку в Росії на "істинний шлях", адже "їм впарюють в новинах абсолютно інше".

Юлія Саніна про "російських гастролерів"

Співачка не приховує, що зневажливо ставиться до тих артистів, які публічно заявляють, що вони поза політикою, а потім гастролюють Росією чи підтримують політиків перед виборами.

"Виступати в Росії й говорити, що "ми поза політикою" – це лицемірство. Виступати в передвиборчих компаніях, отримувати за це гроші й казати, що "ми поза політикою" – це лицемірство. Музика не повинна бути інструментом політиків", – пояснила Юлія Саніна.

Фронтвумен гурту The Hardkiss зізналась, що колективу неодноразово пропонували долучитися до політичної агітації, проте вони завжди відмовлялись, адже неготові відповідати за вчинки чиновників згодом.