Учасниця шоу "Танці з зірками" співачка Юлія Саніна не надто охоче демонструє особисте життя на публіці, однак первістка Данила від шанувальників і камер не ховає. В інстаграм-профілі з 625-тисячною аудиторією артистка показала, як привітала сина з 5-річчям і висловила йому свої побажання і гордість.

Цікаво У блискучій блузці та з яскравим макіяжем: Юлія Саніна показала ефектний образ – фото

Юлія Саніна привітала сина з днем народження

У розкішному заміському будинку, до якого зіркова сім'я переїхала не так давно, для Данила влаштували сюрприз з самого ранку. Простору світлу залу з панорамними вікнами батьки прикрасили кульками, а от головним подарунком для сина хизуватися не стали. Хлопчик був у захваті від святкової атмосфери, яку в будинку створили спеціально для нього.

З Днем Народження, моє чудо. У тобі стільки любові і ніжності, стільки характеру і гумору. Я мріяла про тебе такого, мій син. Нашому з Валом великому коханню 5 років,
– чуттєво написала Юлія Саніна.

У коментарях свої привітання висловили зіркові друзі фронтвумен гурту The Hardkiss – балерина Катерина Кухар, дружина Дмитра Монатіка Ірина, ведучий Слава Дьомін та композитор Євген Філатов. Прихильники виконавиці також засипали малюка побажаннями.


5-річний син Юлії Саніної / Фото Instagram / @the_hardkiss

Архівні фото вагітної Юлії Саніної

Співачка показала не лише реакцію сина на подарунки, а й себе вагітною. У мережі вона розмістила архівні фото, зроблені на останніх термінах п'ять років тому. Артистка при надії позувала в образі Міккі Мауса, обравши зухвалий топ, ультракороткі мінішорти, черевики на платформі та чорні вушка з білими перлинами. Живіт вона розфарбувала в блакитний колір, який поєднувався з кулькою, котру тримав чоловік Вал (справжнє ім'я – Валерій Бебко).


Вагітна Юлія Саніна з чоловіком / Фото Instagram / @the_hardkiss


Вагітна Юлія Саніна / Фото Instagram / @the_hardkiss