Після гарячих дуетів з Надею Дорофєєвою, Мішель Андраде та Ксенією Мішиною танцівник Євген Кот здобув підтримку шаленої кількості глядачів. Його називають найсексуальнішим учасником "Танців з зірками", однак попри пристрасть на паркеті він порядний сім'янин і люблячий чоловік. Він вірний дружині Наталії Татаринцевій, однак його самого неодноразово зраджували. Про це зірка поділився в інтерв'ю для програми "Зірковий шлях".

До теми Едгар Камінський порвав стосунки з Ольгою Богатою

Євген Кот про зраду коханої

До шлюбу з чемпіонкою з художньої гімнастики і з танців на пілоні Наталією Татаринцевою він зустрічався з танцівницею Маріам Туркменбаєвою. Пара познайомилась на популярному талант-шоу "Танцюють всі" та була готова створити сім'ю.

Однак після трьох років напружених стосунків дівчина зрадила Євгена Кота з одруженим лідером гурту Quest Pistols Антоном Савлеповим. Це був службовий роман, адже саме з цим колективом виступала танцівниця.

Вони там загуляли. Не втримали дещо у штанах, ось і все,
– пояснив Євген Кот.


Колишня дівчина Євгена Кота з гуртом Quest Pistols / Фото з соцмереж

Однак у зраді коханої він звинувачував себе, адже Маріам Туркменбаєва пішла від нього зі словами, що він не розвивається. Танцівник хотів повернути дівчину, тому просив вибачення, дарував квіти та обіцяв, що зміниться. Врешті-решт пара з'їхалась знову, але вже за кілька тижнів після примирення обраниця зрадила вдруге.

"Мені їхня близькість снилась, коли вона повернулася, і коли почався знову цей холодок… На той момент я ще був готовий їй пробачити. Я страждав", – поділився Євген Кот. Після пережитого танцівник мав безліч несерйозних романів та вів розгульний спосіб життя доти, доки не зустрів дружину Наталію Татаринцеву.