Прима-балерина національної опери України Катерина Кухар дала інтерв'ю програмі "Життя великих людей" та розповіла про те, як ледь не втратила чоловіка та який ультиматум він їй поставив.

Цікаво Катерина Кухар зізналась, що не вміє спілкуватися з колишніми чоловіками

Суддя популярного шоу "Танці з зірками" розповіла про те, що багато балерин не хочуть або бояться народжувати дітей. Адже існує ризик того, що артистки тоді втратять свою форму, а заразом й роботу. Катерина додала, що "балерини потрібні доти, доки вони в формі".

Розуміючи цей факт, Кухар довгий час не могла наважитися на те, щоб завагітніти. Однак, її чоловік Олександр Стоянов наполіг на цьому та навіть поставив ультиматум.

Він каже: "Мась, ти мені ще довго будеш морочити голову? Ти хитра жінка, я вже все зрозумів, мене це не влаштовує. Якщо ти протягом року не народиш дитину, я від тебе піду",
– зізналась Катерина Кухар.


Катерина Кухар з сім'єю / Instagram / @ekaterinakukhar_official

Тоді вона дуже образилась на чоловіка й не розмовляла з ним близько тижня. Вона також почала роздумувати над тим, чи піде від неї Олександр, якщо вона не зможе мати дітей.

"Він уже за тиждень прийшов, обійняв і каже: "Мась, я тебе так кохаю, ти важлива і дорога, якщо ти не захочеш народжувати дітей, я буду з тобою", – я так заплакала", – додала також Катерина. Незважаючи на страх втратити роботу, Катерина Кухар народила двох дітей: сина Тимура та доньку Анастасію.

Дивитися інтерв'ю з Катериною Кухар на програмі "ЖВЛ":