У серпні на ділянці можна садити такі квіти, як незабудки, півонії, іриси, гіацинти, флокси. Вони мають певні особливості та умови вирощування. 24 Канал розповість коротко про найважливіші моменти.

Зверніть увагу Спосіб на мільйон: як виростити троянду в картоплі, щоб вона пустила коріння

Перелік квітів, які варто посадити в серпні

Півонії – прекрасні квіти, які асоціюються у багатьох з осінню та шкільною порою. Їх видів існує безліч та найкраще приживаються у помірному кліматі. Їх сміливо можна саджати в серпні, вони невимогливі та прості у догляді.


Півонії / Фото Etnosoft

Незабудки вражають довколишніх чистим блакитним кольором. Важливий момент у їхньому вирощуванні – треба періодично пересаджувати, аби вони довше цвіли.


Незабудки / Фото "Професійне насіння"

Гіацинти можна садити з кінця серпня по жовтень. Їх занурюють вглиб на 15 сантиметрів. Слід висаджувати із дистанцією в 12 сантиметрів між рослинами. Вони мають ефектний вигляд на будь-якій ділянці.


Гіацинти / Фото "Матла Фловерс"

Іриси – милі квіти, які мають своїх прихильників. Щоб розмножити іриси, їх корені ділять одразу після того, як закінчили цвісти у серпні-вересні. Переважно садять в землю на 15 сантиметрів. Найкраще ростуть на нейтральному або слаболужному ґрунті.


Іриси / Фото "Кімнатні квіти та рослини"

Флокси вирізняються своїми гострими пелюстками. Їм треба створити умови, максимально схожі до природних. У серпні – це ідеальний варіант для посадки. Їх висота – від 70 до 180 сантиметрів. Ростуть на сонці або у півтіні.


Флокси / Фото Gradina Max

Нарциси теж виглядають доволі ніжно. У серпні цибулини уже можна висаджувати. Між дрібними цибулинами дистанція має бути 7-10 сантиметрів, а між великими – до 15-20 сантиметрів. Пересаджують квіти 1 раз на 5-7 років.


Нарциси / Фото "Аграрії разом"

Астильби – квіти, які розмножують поділом кореня. Найчастіше це роблять із серпня по жовтень, коли вони вже відцвітають. Їх саджають у землю з дистанцією 25-35 сантиметрів один від одного.


Астильби / Фото "Рослиновід"