"Гра престолів" став одним із найрейтинговіших серіалів сучасності, на кожну серію якого чекають мільйони прихильників у всьому світі. Наразі до виходу готується перша довгоочікувана серія 8 сезону саги. Та навіть після кількох тизерів кіномани і досі не можуть передбачити фінал "Гри престолів".

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: офіційний трейлер довгоочікуваного фіналу

Перед довгоочікуваною прем'єрою журналісти LifeStyle 24 пофантазували, як би виглядали українські зірки театру та кіно в образах головних героїв "Гри престолів". Серед вітчизняних акторів, які могли б замінити голлівудських зірок – Ольга Сумська, Віктор Андрієнко, Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Володимир Горянський, Руслана Писанка, Остап Ступка та інші.


Правда, Ольга Сумська була б ідеальною Дайнеріс, а Віктор Андрієнко – Джорахом Мормонтом?


Український Джон Сноу та його напарник Семвел Тарлі (Богдан Бенюк та Дмитро Лінартович)


Володимир Горянський, Руслана Писанка і Остап Ступка в ролі Семвела Тарлі, Ліллі та її дитини


Впізнаєте акторів? Богдан Бенюк та Наталія Бузько в ролі Роберта Баратеона та Серсеї Ланністер

Читайте також: 8 сезон серіалу "Гра престолів" – біографія всіх акторів


Олексій Богданович та Ірма Вітовська в образі Тіріона Ланністера та Санси Старк

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.