Повноцінний трейлер фінального восьмого сезону серіалу "Гра престолів" з'явився на YouTube-каналі 5 березня. Лише за 35 хвилин після публікації трейлеру, його вже встигли переглянути майже півмільйона разів лише на одному відеохостингу.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: все, що відомо про фінал серіалу

У новому сезоні буде лише 6 епізодів, які розкажуть про заключні події боротьби за Залізний трон та війну з білими ходаками на чолі з Королем Ночі. Головні герої кінокартини вже розповідали про надзвичайну конфіденційність сценаріїв серіалу, а також про шокуючі сюжетні повороти, що очікують на глядачів "Гри престолів". Прем'єра серіалу відбудеться на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року.

Дивіться перший трейлер 8 сезону "Гри престолів":

Читайте також: "Гра престолів": тизер та дата виходу фінального 8 сезону

Цікаві факти про фінальний сезон "Гри престолів": відео

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.