Сім'я Меган Маркл розповіла, що дівчинка була народжена стати принцесою. З дитинства вона полюбляла дивитися мультфільми Діснею і тримала себе, як справжня леді, пишуть західні ЗМІ.

Читайте також: Як зробили весільну зачіску Меган Маркл за 15 хвилин


Меган Маркл у дитинстві

Нагадаємо, що мати дружини принца Гаррі Дорія Редлан за національністю афроамериканка, і в дитинстві Меган була дуже на неї схожа.


Меган Маркл у дитинстві

Батько Меган – Томас Маркл, за походженням він данець і нідерландець. Шлюб з матір'ю Меган для нього другий і тривав недовго – батьки розлучилися, коли дівчинці було 6 років.

Відомо, що батько Меган Маркл відмовився приїжджати на весілля зіркової доньки. Все тому, що нещодавно в ЗМІ розгорівся гучний скандал за його участю. Томас Маркл вирішив заробити на одруженні доньки, тому позував перед папараці, а згодом отримав за це плату. Фейкові знімки облетіли весь світ, відтак журналісти оприлюднили правдиві кадри, де видно, що Томас Маркл за гроші начебто цікавився життям Меган.


Меган Маркл у дитинстві


Меган Маркл у дитинстві

Зазначимо, що батько Меган забезпечив дітей у дитинстві також грошима, які виграв у лотереї.

Якщо Мег виходить заміж за Гаррі – вона виграє лотерею життя, але батько, коли виграв лотерею – допоміг нам усім. Ці гроші дозволили мені і Меган піти в кращі школи і отримати гарну освіту.
– розповідає зведений брат Меган Томас Маркл-молодший.

Читайте також: Сестру Меган Маркл досі не запросили на королівське весілля

Крім того, перед весіллям Томас Маркл-молодший осудив Меган за те, що вона не запросила його на весілля, та назвав її справжньою лицеміркою.


Меган Маркл у дитинстві


Меган Маркл у дитинстві

Читайте також: Зла королева та беззубий хлопчик: підбірка найкумедніших мемів з королівського весілля


Меган Маркл у дитинстві

Дивіться відео, як змінювалися принц Гаррі і Меган Маркл з дитинства:

Нагадаємо, весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбулося 19 травня у Віндзорському замку.