Жінки завжди шукають способи, щоб виглядати привабливо. Вони ретельно підбирають дієти, займаються спортом та витрачають години на догляд за своїм тілом. Однак часто при посиленій увазі до себе жінки нехтують порадами косметолога, що зрештою шкодить їхній красі. Експерти розповіли, які 5 правил слід дотримуватись тим, хто прагне зберегти свою молодість та мати здорову шкіру.

Читайте також: Як фарбувати брови олівцем, тінями та хною: покрокові інструкції у відео

Правило 1: Пийте воду


Вживайте достатню кількість води

Не тільки в спекотну погоду варто пити багато води. Експерти рекомендують щодня пити не менше 1,5 літра рідини. Багато людей не підозрюють, що саме від цього починається зволоження шкіри зсередини.

Щоб шкіра залишалась пружно та гладкою, варто вживати 1,5 – 2 літри. Для цього можна поставити пляшку води в офісі відповідної ємності та контролювати кількість випитої рідини. Якщо ж нехтувати цим правилом, організм потерпає від зневоднення, від ого невдовзі з'являться зморшки.

Правило 2: Перегляньте раціон

На молодість шкіри також впливає їжа, яку людина щодня споживає. Для того, щоб організм отримав чимало корисних елементів, а обличчя виглядало молодим, потрібно додати до раціону овочі та фрукти. Зокрема, на шкіру корисно впливає вживання моркви, помідорів, ківі та навіть соняшникового насіння.

Читайте також: Коли найкраще наносити крем для шкіри навколо очей

Правило 3: Наносьте сонцезахисний крем

Часто люди вважають, що наносити сонцезахисний крем потрібно тільки під час відпочинку. Однак експерти радять це робити упродовж всього літа.

Як відомо, ультрафіолетові промені негативно впливають на шкіру обличчя. Окрім цього, вони можуть призвести до меланоми – раку шкіри. Щоб захистити свій організм від цього, варто наносити засіб з SPF не нижче 30.

Правило 4: Правильне зняття макіяжу

Навіть незначний макіяж, який ви нанесли зранку, варто змивати перед сном. Експерти ж радять це робити якомога швидше, щоб шкіра змогла отримати зовнішнє зволоження. Відтак молоко для зняття макіяжу слід застосувати, як тільки make-up не знадобиться. Після видалення макіяжу з обличчя, варто вмитись, застосувавши спеціальний гель. Щоб відновити ph-баланс шкіри, варто тонізувати шкіру, а згодом нанести нічний крем.

Правило 5: Не зловживати масками для шкіри

У кінострічках дівчата часто наносять маски для обличчя, повторюючи процедуру наступного ж дня. За словами експертів, це є жахливим порушенням правил догляду за обличчям. Хоч якою корисною не була б маска, не варто її наносити на шкіру більш, як 1 раз на тиждень.