Аніта Луценко – не тільки успішний тренер, але й блогер. У мережі вона дає поради своїм ученицям та підписникам щодо здорового харчування, фізичних навантажень і дієт.

Читайте також: Слава Камінська з "НеАнгелів" розповіла головний секрет своєї стрункості: цікаві деталі

Днями фітнес-тренер поділилась ефективним рецептом, як позбутись набряків обличчя зранку. За словами Аніти Луценко, кожній людині слід відрегулювати питний режим, адже саме він безпосередньо впливає на вигляд шкіри. Нормою вважаються 5 склянок не холодної води. Коли ж набряки обличчя спостерігаються одразу після прокидання, тоді не варто пити воду за 2 – 3 години до сну.

Окрім цього, Аніта Луценко радить звернути увагу на кількість соленої їжі та фізичні навантаження, які виконуються упродовж дня.

Зверніть увагу скільки соленого ви їсте, чи немає недоліку в чистій воді упродовж дня. Якщо ж тренуєтеся, то чим більше пітнієте, тим більше пийте. Але дрібними ковтками,
– порадила Аніта Луценко.

Сама ж фітнес-тренер може бути прикладом для наслідування. Аніта Луценко ретельно підбирає продукти до свого раціону та щоразу перед камерами постає з ідеально рівною і здоровою шкірою обличчя.