Про це розповів Юрій Кипоренко, керівник команди "Дівчата з Житомира", капітаном якої була Марина Поплавська, пише видання "Житомир. іnfo".

Читайте також: З Мариною Поплавською прощаються у Києві: фото

"Кілька днів тому ми були на концерті, великою житомирською компанією. Маринка нас покликала, і ми домовлялись святкувати День КВН 8 листопада. Вона казала, що приїде з гастролей з київськими друзями, великою компанією", – зазначив він.

Також він зауважив, те, що сталося, – це реально шок.

"У її творчості завжди була присутньою шалена енергетика. Коли виходила на сцену, до глядачів, їй вдавалось усіх ніби обіймати. Про всіх завжди дбала, годувала. Зрештою, вона була справжньою мамою, а "Девчонки из Житомира" були її сім’єю, де вона була душею та серцем", – підсумував Юрій Кипоренко.

Нагадаємо, 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Окрім того, постраждали та були госпіталізовані актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов.

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.