Марина Поплавська стала знаменитою завдяки прекрасному голосу та неперевершеному почуттю гумору. Вона створила на сцені та кіно цілу низку цікавих жіночих образів, а також вона працювала вчителем у школі.

Дивіться також: Похорон Марини Поплавської на Житомирщині: фото та відео з церемонії прощання

Щоб стати знаменитим не обов'язково вчитися або народитися талановитою людиною, потрібно просто прагнути до своєї мрії,
– вважає акторка.


Марина Поплавська / Facebook

Акторка народилася у 1972 році в місті Новоград (Житомирська область). З раннього віку мріяла стати вчителькою і працювати з дітьми. Після школи вступила до Житомирського Державного університету. Потім жінка працювала в школі вчителем.

Читайте також: Поплавська не мала шансів вижити: з’явилось нове відео з місця ДТП (18+)

Вінницький "КВНщик", друг акторки Олександр Шемет написав на своїй сторінці у Facebook, що це велика біда і втрата для українського КВНу.

Серце цієї жінки завжди належало дітям. Багато років вона працювала вчителькою української мови та класним керівником в одній із шкіл Житомира. Визнавалась кращим педагогом міста. Паралельно грала в КВН. Вона чемпіонка України, переможниця кількох престижних фестивалів в Юрмалі, постійний учасник журі всеукраїнських фестивалів в Затоці. Марина володіла прекрасним голосом та неперевершеним почуттям гумору, завдяки чому створила на сцені та кіно цілу низку цікавих жіночих образів,
– заявив Олександр.

Великий вклад Марина принесла в команду "Дівчата з Житомира". Щоправда, домогтися у цьому особливих результатів не вдалося, однак на музичних фестивалях жінка запам’яталася своїм неймовірним голосом і харизмою.

Читайте також: Марина Поплавська загинула в ДТП: що трапилось та хто ще постраждав

Гумористична програма "Дизель Шоу" зіграла важливу роль у житті Марини Поплавської. Саме там вона демонструвала глядачам нові ролі і спів. Після успішного виступу на музичному фестивалі в Юрмалі, керівництво телестудії НТВ запросили її до себе. Тут вона отримує роль ведучої телепередачі "На трьох".


"Дизель Шоу" / Facebook

Разом з відомим актором Євгеном Сморигіном вона готує цікаві гумористичні постановки і дует швидко набирає популярності. Цікаво, що Марина сама писала пісні і жарти, які стосуються звичних тем – такі є зрозумілими усім глядачам.

Дивіться відео виступу Марини Поплавської:

Успішна у кар’єрі Марина Поплавська не влаштувала особисте життя: у акторки немає дітей і чоловіка. Однак її шалену любов до дітей може підтвердити будь-хто зі спілкування Марини. Усе життя Поплавська присвятила КВН і дітям.

Найкращі виступи Марини Поплавської: дивіться відео:

Нагадаємо, напередодні у поліції Києва повідомили, що на Київщині біля села Мила сталося смертельне зіткнення автобусу, в якому їхали актори комедійного шоу "Дизель шоу" та вантажівки. За даними правоохоронців, водій автобуса "Неоплан", в якому їхали актори, не впорався з керуванням. Внаслідок аварії загинула Марина Поплавська, а ще четверо пасажирів автобусу отримали травми різного ступеню тяжкості.