24 канал повідомляв, що 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська.

Згодом стало відомо, що в аварії також постраждали актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов. Вони були доставлені до лікарні.

Так, останнім дописом Поплавської у Facebook був матеріал із назвою "Дванадцять дотепних і прекрасних висловлювань Олександра Ширвіндта, людини яку неможливо не любити!"

Читайте також: З’явились останні фото Марини Поплавської за день до загибелі в ДТП

Зокрема, Ширвіндт говорив: "Узагалі, як говорила моя сусідка по будинку Раневська, всі ордени, грамоти і звання – це похоронні приналежності".

Не можна існувати в цілодобовому, неминучому почутті ненависті, роздратування, неприйняття, відчуття біди і горя. Повинні бути оазиси, просвіти. Життя ж одне... Тож всередині будь-якого кошмару треба намагатися шукати позитивні емоції,
– мовиться в одній із цитат радянського та російського актора, які поширила Поплавська.

"У житті головне – це впертість, маніакальна впертість. Хоча майбутнє людини визначить генетика. Я впевнений, що виховання, освіта – нісенітниця. Все залежить від того, що в тобі закладено", – стверджував Ширвіндт.

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.