Перший трейлер до фільму "Ціна правди" з'явився на ютубі 24 вересня і за лічені години після публікації отримав понад 300 тисяч переглядів. Не менший успіх мали фрагменти кінострічки "Ціна правди", які раніше були опубліковані виданням Variety.

Важливо: Голодомор в Україні: як світ дізнався про моторошний геноцид

За сюжетом історичної кінострічки, журналіст Гарет Джонс вирушив до Радянського Союзу у 1933 році. Його метою було викриття злочинів сталінського режиму та висвітлення теми Голодомору в Україні. Журналісту вдалось зробити унікальні кадри, які підтверджували моторошні факти масового вбивства. Однак ціна правди може бути високою.

Глядацьке кіно – це не тільки кіно, яке розважає, але й те, яке простою мовою може донести важливі істини. Фільм "Ціна правди" розповідає історію сміливої людини, журналіста Гарета Джонса, який кинув виклик системі та заплатив за правду найвищу ціну. Я впевнений, що картина не залишить нікого байдужим,
– розповів Роман Мартиненко, керівник MMD UA.

Відомо, що режисером кінострічки виступила номінантка на премію Оскар Аґнєшка Голланд. "Ціна правди" стала спільною роботою України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно), Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute) та Великої Британії (Jones Boy Film). Зйомки, здебільшого, проходили в Україні, а для одного з кадрів режисери змушені були перекрити центральну площу в Харкові.

Це цікаво: Джеймс Нортон провалювався в українських заметах: як проходили зйомки фільму "Ціна правди"

"Фільм "Ціна правди" – це потужний, та неймовірно важливий для українського та світового глядача фільм. Адже в епоху інформаційних фейків та постправди ми повинні перш за все самі залишатися справжніми та прагнути істини, як це робив головний герой Гарет Джонс. Тому важливо, що в цій історії ми можемо побачити багато паралелей із сучасністю," – зазначив продюсер Єгор Олесов.

Прем'єра фільму "Ціна правди"в Україні відбудеться вже сьогодні, 28 листопада. Кінострічці прогнозують шалений успіх, адже її вже відзначили на престижних фестивалях. Зокрема, автори фільму "Ціна правди" отримали нагороду на 44-му Фестивалі польських художніх фільмів "Золоті Леви".

До теми: У Львові відбувся допрем’єрний показ фільму "Ціна правди": фото і цікаві деталі зустрічі

"Ціна правди": дивитися трейлер до фільму онлайн

Дивіться: "Захар Беркут": в мережі з'явився офіційний трейлер фільму за участю голлівудських акторів