Огірки – неважкі у вирощуванні, але все ж якщо їх неправильно поливати й не використовувати підживлення, то буде певна деформація. Вони можуть вирости гіркими та увігнутими. Що ж робити у такій ситуації – розкаже 24 Канал.

Це працює Чим підгодувати гарбуз наприкінці літа: плоди будуть велетенські

Про що свідчать зміни огірків

Фахівці зазначають, що коли огірки починають звужуватися посередині, це означає, що їх поливають дуже холодною водою. Також вони будуть рости гіркими та у формі гачків, якщо не поливати їх теплою водою.


Огірки у формі гачка / Фото "Земляк"

  • Огірки потребують води, тому варто поливати регулярно. Якщо жарко, то кожного дня або через день.

Коли ви помітили, що огірки вже нагадують грушу, ймовірно, їм не вистачає калію. У такому разі сохнуть листові пластини. Тоді слід підживити їх комплексним добривом з високою кількістю калію або калійним добривом.


Грушеподібні огірки / Фото Pxhere

Якщо огірки – малого розміру та з гострим та вигнутим кінцем, їм не достатньо азоту. Водночас листя буде мати світло-зелений колір, а батіжки – будуть тонкими. Тоді експерти радять обприскати овочі розчином сечовини. Через 5-6 діб використовуємо аміачну селітру.

  • Також огірки можуть мати темно-зелений колір: це означає, що ґрунт – дуже лужний. Це свідчить, що огірки недоотримують фосфор. Плоди будуть невеликими з неприємним смаком, зав'язки – опадатимуть. Тож підгодовуйте огірки речовинами, які містять фосфор.