Бавовну вважають не тільки найдешевшим, але і найважливішим рослинним волокном. Воно відрізняється він своєю міцністю і практичністю. Добувають її з бавовнику – дивної рослини, висотою трохи вище метра, передає 24 Канал.

До теми Весняний сніг і полуниця: 5 простих правил, як не допустити замерзання та зберегти врожай

Бавовна розмножується лише за допомогою насіння. Його висівають навесні і збирають протягом осені.

Як виростити бавовну вдома

Насіння бавовни можна придбати у фермерських чи садових магазинах, також часто вони продаються в інтернет-магазинах.

Коли у вас вже є насіння, дотримуйтеся таких порад:

  • Спочатку потримати їх у склянці води протягом доби. Після цього варто використовувати лише ті, що потонули (ті, що спливли, стали не життєздатними).
  • Потім підготуйте горщики, діаметром близько 10 сантиметрів. Повністю заповніть його універсальним субстратом для вирощування та водою.
  • Розмістіть максимум по три насіння в кожному горщину і накрийте їх тонким шаром субстрату, достатнього для того, щоб вітер не міг їх віднести.
  • Після цього полийте і розмістіть надворі, на повному сонці. Проросте бавовна через 1 – 2 місяці. Коли рослини мають висоту 15 – 20 сантиметрів, їх можна висаджувати безпосередньо в саду.

Ідеальна температура для хорошого розвитку насіння бавовни – це близько 20 градусів. Після того, як насіння висаджено, потрібно його поливати та постійно підтримувати у вологому стані.


Так росте бавовна / Фото 60m

Крім того, у міру зростання бавовна постійно має отримувати прямі сонячні промені. Коли настає літо і температура зростає, рослина починає цвісти. Пізніше з’являться бавовняні волокна, які збирають і з них робляться нитки для тканини.